KONST / Litografier / Färglitografi 13602372
nr 1360 2372
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 100/100. Motivet: 44x61cm
Kondition: skadad, glas
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:59:41
10/11 12:58:56
300 kr
14/11 17:47:01
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas